טובי המומחים זמינים עכשיו לייעוץ בוידאו.
הרשם עכשיו חינם.


VOD שידורים חיים

לכל השידורים
 • שירה פליקס וחניתה שושן

  על השידור:
  חניתה שושן מנהלת שיווק ומכירות באאוטסורסינג לחברות קטנות ועסקים ומרצה מובילה למכירות והצלחה עסקית. ראיון שיתכן לכם כלים למנף את המכירות שלכם .

  קרא עוד
 • הרצאת מבוא לשיווק 1- מה זה SWOT?

  על השידור:
  SWOT הינה שיטה יעילה בניהול אסטרטגי לבחינת יכולת הארגון לייצר יתרון תחרותי בסביבה שבה הוא פועל. חניתה שושן, מנכל"ית Top Marketing העוסקת בליווי עסקי ושיווקי לחברות ועסקים ומדיי שבוע אני אעביר לכם הרצאות בנוגע לשיווק מנצח. צפייה נעימה!

  קרא עוד
 • הרצאת מבוא לשיווק 2- איך בונים תוכנית שיווקית?

  על השידור:
  מהי תוכנית שיווקית וכיצד אנחנו בונים אותה? ומהן הפעולות שעלינו לנקוט בכדי לשרת את המטרה שלנו? חניתה שושן, מנכל"ית Top Marketing העוסקת בליווי עסקי ושיווקי לחברות ועסקים ומדיי שבוע אני אעביר לכם הרצאות בנוגע לשיווק מנצח. צפייה נעימה!

  קרא עוד
 • הרצאת מבוא לשיווק 3- מיהו קהל היעד שלנו?

  על השידור:
  מיהו קהל היעד שלנו ולמה חשוב שנכיר אותו? פילוח נכון של קהל היעד יעזור לנו בשיווק חכם ואפקטיבי של העסק שלנו. שמי חניתה שושן, מנכל"ית Top Marketing העוסקת בליווי עסקי ושיווקי לחברות ועסקים ומדיי שבוע אני אעביר לכם הרצאות בנוגע לשיווק מנצח. צפייה נעימה!

  קרא עוד
 • שיווק מנצח עם חניתה שושן!

  על השידור:
  שלום חברים, שמי חניתה שושן, מנכל"ית Top Marketing מפוטנציאל להצלחה העוסקת בליווי עסקי ושיווקי לחברות ועסקים. אני מזמינה אתכם לצפות בתוכניות שלי,לכתוב לי שאלות וללמוד איך עושים שיווק מנצח לעסק שלנו. היכנסו וצפו כבר עכשיו!

  קרא עוד
 • אמנות המכירה- מהי בעצם מכירה?

  על השידור:
  מהי מכירה? למי אנחנו מוכרים את עצמנו ולמה? ומה באמת גורם ללקוחות שלנו לקנות? שמי חניתה שושן, מנכל"ית Top Marketing העוסקת בליווי עסקי ושיווקי לחברות ועסקים ומדיי שבוע אני אעביר לכם הרצאות בנוגע לשיווק מנצח. צפייה נעימה!

  קרא עוד
 • אומנות המכירה- מה מניע את הלקוח לקנות?

  על השידור:
  בכדי שנדע למכור היטב את המוצר או השירות שלנו, עלינו להבין מהם המניעים השונים שגורמים ללקוחות שלנו לקנות אותם. שמי חניתה שושן, מנכל"ית Top Marketing העוסקת בליווי עסקי ושיווקי לחברות ועסקים ומדיי שבוע אני אעביר לכם הרצאות בנוגע לשיווק מנצח. צפייה נעימה!

  קרא עוד
 • אמנות המכירה: מהי טכניקת המכירות המנצחת?

  על השידור:
  מהי הטכניקה המנצחת שעלינו להשתמש בה בכדי למכור מוצר או שירות מסוים ואיך נשתמש בה בחכמה? שמי חניתה שושן, מנכל"ית Top Marketing העוסקת בליווי עסקי ושיווקי לחברות ועסקים ומדיי שבוע אני אעביר לכם הרצאות בנוגע לשיווק מנצח. צפייה נעימה!

  קרא עוד
 • שיווק אונליין 9 - ליאת שני

  על השידור:
  איך נשווק בתים בכדי שיימכרו במחיר גבוה ומהר? נדבר עם ליאת שני בנוגע לאבחון והשבחה לפני מכירה שמי חניתה שושן, מנכל"ית Top Marketing העוסקת בליווי עסקי ושיווקי לחברות ועסקים ומדיי שבוע אני אעביר לכם הרצאות בנוגע לשיווק מנצח. <br> ליאת שני - אבחון והשבחה לפני מכירה <br> בקרו אותה באתר: www.baitledugma.co.il <br> כתובת מייל: liat@baitledugma.co.il <br> טלפון: 050-5511336 <br> צפייה נעימה!

  קרא עוד
 • שיווק אונליין 10- רונית ניר

  על השידור:
  בתוכנית היום נדבר עם רונית ניר, מפתחת שיטת קריאה לבעלי מוגבלויות ונלמד כיצד אפשר לשווק בהצלחה עסק המעניק טיפול וייעוץ. שמי חניתה שושן, מנכל"ית Top Marketing העוסקת בליווי עסקי ושיווקי לחברות ועסקים ומדיי שבוע אני אעביר לכם הרצאות בנוגע לשיווק מנצח. <br> רונית ניר - מפתחת שיטת קריאה לבעלי מוגבליות - 054-4649260 <br> צפייה נעימה!

  קרא עוד
 • שיווק אונליין 11- מאיר פרידמן

  על השידור:
  כיצד עליי לעשות שיווק מקומי כזכיין? מהן האפשרויות העומדות בפניי ומיהו קהל היעד שלי? מאיר פרידמן בעלים של 2 חנויות רהיטי ילדים ונוער. שמי חניתה שושן, מנכל"ית Top Marketing העוסקת בליווי עסקי ושיווקי לחברות ועסקים ומדיי שבוע אני אעביר לכם הרצאות בנוגע לשיווק מנצח. <br> מאיר פרידמן - בעלים של חנויות רהיטי ילדים ונוער *8188 <br> צפייה נעימה!

  קרא עוד
 • שיווק אונליין 14 עומר ארמוני

  על השידור:
  איך נשווק עסק להפקת סרטונים עבור הלקוחות שלנו? עומר ארמוני בעל עסק להפקת סרטוני תדמית וקליפים לחברות וללקוחות פרטיים טלפון: 0533381880 http://omerphoto.weebly.com/video שמי חניתה שושן, מנכל"ית Top Marketing העוסקת בליווי עסקי ושיווקי לחברות ועסקים ומדיי שבוע אני אעביר לכם הרצאות בנוגע לשיווק מנצח. צפייה נעימה!

  קרא עוד
 • שיווק אונליין 12- דויד בוטנרו

  על השידור:
  והיום לכבוד הוא לי לארח את דויד בוטנרו, מנכ"ל אתר המומחים אסקימו שידבר על המיזם האינטרנטי ועל נחיצותו לגולשים ולמומחים. שמי חניתה שושן, מנכל"ית Top Marketing העוסקת בליווי עסקי ושיווקי לחברות ועסקים ומדיי שבוע אני אעביר לכם הרצאות בנוגע לשיווק מנצח. צפייה נעימה!

  קרא עוד
 • חניתה שושן 1

  על השידור:
  חניתה שושן 1

  קרא עוד
 • חניתה שושן 2

  על השידור:
  חניתה שושן 2

  קרא עוד
 • חניתה שושן 4

  על השידור:
  חניתה שושן 4

  קרא עוד
 • חניתה שושן - למכור כדי להצליח (טיפ פתיח)

  על השידור:
  חניתה שושן - משפטנית, מומחית ל שיווק ו מכירות, בפתיח ויזואלי לספר המומחה האלקטרוני שלה באתר המומחים אסקימו. הספר כולל את כללי הזהב למכירה מנצחת שאותם אספה ויישמה במהלך עבודתה והובילו להצלחה משמעותית.

  קרא עוד
 • חניתה שושן - תדמית והופעה (טיפ 2)

  על השידור:
  ההופעה עושה את האדם?! רושם ראשוני הוא הבסיס ליצירת תקשורת בין אישית מוצלחת, לא סתם אומרים: אין הזדמנות שנייה ליצור רושם ראשוני!, הרושם הראשוני מושפע כ- 55 אחוזים מהופעה חיצונית ומשפת הגוף שלנו. לכן הקפדה על הופעה מתאימה ומכובדת היא א'-ב' להצלחה במכירות והכלל תקף במיוחד בפגישות ראשוניות .Dress for sucssess או במילים אחרות לבוש הוא חלק מ מיתוג אישי ו מיתוג עסקי מוצלחים. חניתה שושן תראה לכם בסרטון איך עושים את זה בצורה נכונה.

  קרא עוד
 • חניתה שושן - צור קשר בין אישי (טיפ 3)

  על השידור:
  מערכת היחסים עם הלקוח היא הבסיס להצלחה שלך. לפני שהלקוח יקנה את המוצר או השירות שלך, הוא צריך לקנות אותך, עליך לזכור כי קשרים בין אישיים מניעים את העולם - אנשים קונים אנשים. אנשים קונים מאנשים, ככל שהחיבור שלך עם הלקוח יהיה אותנטי ונעים יותר, כך גדל הסיכוי שהוא יקנה ממך ואף ימליץ עליך לקרובים לו. אז איך עושים את זה? את התשובה לכך תקבלו בסרטון מחניתה שושן, משפטנית ומומחית בשיווק ומכירות.

  קרא עוד
 • חניתה שושן - שאל שאלות (טיפ 6)

  על השידור:
  שאילת שאלות - הדרך האפקטיבית ביותר להכרת הלקוח אחד הסודות הגדולים לשיפור בכמות ובאיכות המכירות היא הבנת צרכי הלקוח והתאמת הפתרון, כדי להבין את אותם צרכים ורצונות, עליך לשאול את הלקוח שאלות בירור והבנה, על מה באמת הוא צריך ורוצה )לא בהכרח אותו הדבר(. מומלץ להשתמש בשאלות מכוונות, שהתשובות עליהן יוכלו לקדם את הפתרון שלך לצרכים שהועלו על ידי הלקוח. אז איך עושים את זה? כל התשובות בסרטון של חניתה שושן.

  קרא עוד
 • חניתה שושן - ספק פתרון לצרכי הלקוח (טיפ 7)

  על השידור:
  פתרון מדויק הוא השכנוע הטוב ביותר לסגירת עסקה הדרך להגיע עם לקוח לסגירת העסקה, מתחילה במתן מענה מדויק לצרכיו ורצונותיו. עליך להציג את המוצר או השירות שלך כפתרון המושלם והמותאם ביותר לצרכים ולרצונות אלו, לענות על כל השאלות וההתלבטויות שמעלה הלקוח באופן הרציני והמלא ביותר, כך ש סגירת העסקה ב משא ומתן תהפוך להיות חלק טבעי והמשכי של כל שיחה ולא חלק מלאכותי ומאולץ. אז איך עושים את זה? חניתה שושן, משפטנית ומומחית לשיווק ומכירות תראה לכם איך בסרטון.

  קרא עוד
 • חניתה שושן - דבר בתועלות (טיפ 8)

  על השידור:
  What's in it for me ? מה יוצא לי מזה? כדי להצליח בהצגת הפתרון - המוצר או השירות שלך - כ מענה לצרכים של הלקוח ובכך להצליח בתהליך המכירה - עליך לדבר בתועלות ולא בתכונות. לדבר בשפת התועלות שמה את הלקוח ואת צרכיו במרכז לדבר בשפת התכונות שמה את המוצר / השירות שלך במרכז חניתה שושן, משפטנית ומומחית ל שיווק ומכירות תראה לכם איך עושים את זה בסרטון.

  קרא עוד
 • חניתה שושן - התאם את שפת הגוף (טיפ 9)

  על השידור:
  להעביר את המסר מ - א' ועד ת' כולנו בוחרים בקפידה את המילים, אך לא תמיד משקיעים זמן בבחירת אופן הצגתן. שימוש נכון בשפת הגוף, בקול, באינטונציה כך שיתאימו למסר שברצונך להעביר, הוא המפתח לתקשורת יעילה עם הלקוח וליצירת אמון ולא פחות חשוב התלהבות וערנות משדרגים כל מסר. אז איך עושים את זה? חניתה שושן מומחית לשיווק ומכירות תראה לכם בסרטון.

  קרא עוד
 • חניתה שושן - תשמור על חיוך (טיפ 10)

  על השידור:
  אנשים זוכרים מה אתה גורם להם להרגיש והרבה יותר ממה שאתה אומר החיוך הוא מסר ברור, בעל השפעה רבה ומכרעת. הוא יוצר אווירה נעימה, אנושית וחיבור מידי והוא, כמובן, מדבק. שמירה על חיוך לאורך שיחת המכירה, מגדיל משמעותית את סיכוייך ל הצלחה. אז איך עושים את זה? חניתה שושן, מומחיות ב ניהול שיווק ומכירות תראה לכם בסרטון.

  קרא עוד
 • חניתה שושן - טיפ מס' 1: המסר

  על השידור:
  חניתה שושן, מנטורית להצלחה אישית, מנחה ומרצה לעמידה מול קהל ומול מצלמה, בסדרת טיפים אפקטיביים לעמידה מול מצלמה. טיפ מספר 1 - המסר -מה המסר שלך? חשוב להגיע ממוקדים מה אתם רוצים להעביר בווידאו המסוים הזה, לא יותר מ 3 נקודות בכל פעם (מקסימום), אחרת המסר נקלט מבולבל ולא חד.

  קרא עוד
 • חניתה שושן - טיפ מס' 2: המצלמה היא הקהל

  על השידור:
  חניתה שושן, מנטורית להצלחה אישית, מנחה ומרצה לעמידה מול קהל ומול מצלמה, בסדרת טיפים אפקטיביים לעמידה מול מצלמה. טיפ מספר 2 לעמידה מול מצלמה - המצלמה היא הקהל. לכן, בדיוק כפי שאנו נדרשים להביט לקהל שמולו אנו מדברים בעיניים כך גם למצלמה , חשוב לדבר אליה ישירות.

  קרא עוד
 • חניתה שושן - טיפ מס' 3: הראיון המצולם

  על השידור:
  חניתה שושן, מנטורית להצלחה אישית, מנחה ומרצה לעמידה מול קהל ומול מצלמה, בסדרת טיפים אפקטיביים לעמידה מול מצלמה. טיפ מספר 3: בראיון מצולם, יש להתמקד במראיין ולא במצלמה - מעביר תחושה אותנטית, של שיחה והתעניינות ולא של הצגה מאולצת, חשוב לנסות להתעלם מהמצלמה ולתת תחושה של שיחה אמיתית וזורמת.

  קרא עוד
 • חניתה שושן - טיפ מס' 4: הקול והטון

  על השידור:
  חניתה שושן, מנטורית להצלחה אישית, מנחה ומרצה לעמידה מול קהל, בסדרת טיפים אפקטיביים לעמידה מול מצלמה. טיפ מספר 4 הקול והטון. טון הדיבור: חשוב לנסות לדבר שוטף אך לא מהר מידי, ברור אך לא לאט מדי. בקיצור באופן כזה שמי שיצפה בווידאו ירצה להמשיך להאזין גם לקול שלך, יתחבר, יבין ולא ישתעמם. הקול שלנו הוא אחד הכלים הטובים והחשובים שיש לכולנו, בפגישות, בשיחות, בהרצאות ובטח ובטח מול המצלמה- להשתמש בקול שלכם כדי ליצור עניין והקשבה, להבליט או להדגיש מסר מסוים.

  קרא עוד
 • חניתה שושן - טיפ מס' 5: שפת הגוף

  על השידור:
  חניתה שושן, מנטורית להצלחה אישית, מנחה ומרצה לעמידה מול קהל, בסדרת טיפים אפקטיביים לעמידה מול מצלמה. טיפ מספר 5 - שפת גוף- המסר עובר באופן נכון יותר, ורגשי יותר שיש הלימה בין המסר המדובר לבין שפת הגוף.

  קרא עוד
 • חניתה שושן - טיפ מס' 6: מה ללבוש?

  על השידור:
  חניתה שושן, בסדרת טיפים אפקטיביים לעמידה מול מצלמה. אז מה לובשים מול מצלמה? דבר ראשון חוב ללבוש בגדים שנכונים לכם, מתאימים לגוף, למבנה וכמובן גם לאופן בו אתם רוצים להציג את עצמכם. בנוסף, רצוי להימנע מפסים, משבצות, צורות גיאומטריות, צבעים זוהרים. הצבעים לבן ואדום לא תמיד יוצאים טוב מול המצלמה. ניתן לבחור בצבעים: ירוק, כחול, שחור (במידה), רצוי צבעים סולידיים שלא ימשכו את תשומת לב המצלמה. תנסו כמה אופציות ותראו איך זה עובר מבעד למסך – כך תבחרו את הצבע המדויק לכם. איפור לנשים: איפור נכון, לא הרבה מדי, כדי לא ליצור מראה מלאכותי או דרמטי ולא למשוך את הפוקוס מהמסר. המטרה היא ליצור מראה פנים אחיד. לגברים: יש לשים פודרה מט על הפנים, כדי למנוע הברקות במצלמה וליצור אחידות בעור.

  קרא עוד
 • חניתה שושן - טיפ מס' 7: תהיו רגועים

  על השידור:
  חניתה שושן, בסדרת טיפים אפקטיביים לעמידה מול מצלמה.

  קרא עוד
 • חניתה שושן - חשוב שתדעו: על עמידה מול קהל ומול מצלמה

  על השידור:
  חניתה שושן, מנטורית להצלחה אישית, מנחה ומרצה לעמידה מול קהל ומול מצלמה, בסדרת טיפים אפקטיביים לעמידה מול מצלמה. לפני שמתחילים בסדרת הטיפים חשוב שתדעו: בעידן של היום מצלמות ווידאו נמצאות בכל מקום – כולנו מסתובבים עם סמרטפונים, מצלמים ומעלים סרטונים כל הזמן לכיף, לקידום עצמי, לשיווק, למכירה ולהדרכה ובכל מקום אפשרי:YouTube , אתרי אינטרנט, WhatsApp בעצם איפה שרק ניתן. סרטון מצולם נותן לנו את היכולת להגיע למספר עצום של אנשים באופן הקל והמהיר ביותר ומאפשר לנו להעביר את המסר שלנו באופן הכי נכון, קל ובלתי אמצעי, סרטון מצולם שלנו מהווה בעצם את כרטיס הביקור הטוב ביותר עבורנו.

  קרא עוד

משולחנו של חניתה שושן

שיווק מכירות מיתוג עסקים קטנים הרצאות מכירה הצלחה עסקית חניתה שושן top marketing ייעוץ שיווקי יעוץ שיווקי ייעוץ שווקי יעוץ שווקי ייעוץ עסקי יעוץ עסקי ייעוץ עיסקי יעוץ עיסקי ליווי שיווקי ליווי עסקי מנטורינג עסקי