טובי המומחים זמינים עכשיו לייעוץ בוידאו.
הרשם עכשיו חינם.


VOD ראיונות

לכל השידורים
 • מה קורה לסקס אחרי החתונה?

  עוד על
  מדוע לאחר החתונה חלה ירידה לעתים קרובות בתדירות חיי המין, האם זה קשור לטקס החתונה עצמו או לאורך מערכת היחסים,וממה רצוי להיזהר כדי לשמור על חשק מיני בריא בזוגיות, על כך תסביר שירי לופוביץ, מומחית ליחסי תשוקה ומנכ"ל רוצים השניים.

  קרא עוד
 • איך עובד מנגנון החשק המיני?

  עוד על
  מה המקורות האבולוציוניים של החשק המיני, לאילו מנגנונים אחרים הוא דומה, ומה ההגיון מאחורי ההנאה שמין מסב, על כך תסביר שירי לופוביץ, מומחית ליחסי תשוקה ומנכ"ל רוצים השניים.

  קרא עוד
 • אילו הרגלים בריאותיים מחבלים בחשק המיני?

  עוד על
  אילו משפחות של תרופות מחבלות בחשק המיני, אילו סוגים של תרופות פסיכיאטריות עשויות לפגוע, האם גלולות יכולות להשפיע - ואיך, האם יש מאכלים מעוררי תשוקה, איזו תזונה טובה לשימור החשק, ומה הקשר לפעילות ספורטיבית, על כך תסביר שירי לופוביץ, מומחית ליחסי תשוקה ומנכ"ל רוצים השניים.

  קרא עוד
 • אילו מסרים חברתיים לנשים פוגעים בחשק המיני?

  עוד על
  אילו מסרים משפחתיים ותרבותיים המופנים לנשים פוגעים מאוחר יותר בחשקן המיני, מה החסם המיני הבולט של נשים, איך הן מושפעות מאזהרות והסכנות שמיוחסות למין, ומה ההשלכה של העידוד להימנע עקרונית מלהסכים לקיים יחסי מין, על כך תסביר שירי לופוביץ, מומחית ליחסי תשוקה ומנכ"ל רוצים השניים.

  קרא עוד
 • איך חינוך לגבריות יכול לפגוע בחשק המיני?

  עוד על
  אילו מסרים חברתיים מקבלים גברים שמזיקים לחשק המיני שלהם, איך הציפייה מגברים לדעת מראש איך לענג משפיעה על איכות יחסי המין, ומה ההשפעה של התפקוד המיני במערך הציפיות, על כך תסביר שירי לופוביץ, מומחית ליחסי תשוקה ומנכ"ל רוצים השניים.

  קרא עוד
 • איך קרבה בין בני זוג יכולה להזיק לתשוקה המינית?

  עוד על
  מה בחיי הזוגיות משפיע לרעה על יחסי המין והתשוקה המינית, מה החלק של קרבה וריחוק בעניין זה, איך קשר חזק יכול להשפיע לרעה על הזוגיות, ואיך זוגות יכולים לשמור ביחד על התשוקה לאורך חיי הזוגיות, על כך תסביר שירי לופוביץ, מומחית ליחסי תשוקה ומנכ"ל רוצים השניים.

  קרא עוד
 • איך לשמור על חיי המין למרות העדרויות תקופות?

  עוד על
  האם העדרויות תקופות מהבית בעקבות עבודה, שירות צבאי ובמובן אחר נידה, פוגעות ביחסי המין, מה הנזק האפשרי של ריחוק פיזי, כיצד ניתן לנהל את קשר מרחוק כדי למנוע את הפגיעה בחשק המיני, ועל מה לדבר בזמן השיחות מרחוק, על כך תסביר שירי לופוביץ, מומחית ליחסי תשוקה ומנכ"ל רוצים השניים.

  קרא עוד
 • איך להתמודד עם אשמה מקיום יחסי מין?

  עוד על
  מדוע אנו חשים אשמה מקיום יחסי מין, מה ההשפעה של תחושות אשמה על החשק המיני, האם חשק ורצון מיני הם צרכים שניתנים לשיקום והחייאה, וכיצד ניתן להתמודד עם פגיעה בשל תחושות אשם, על כך תסביר שירי לופוביץ, מומחית ליחסי תשוקה ומנכ"ל רוצים השניים.

  קרא עוד