טובי המומחים זמינים עכשיו לייעוץ בוידאו.
הרשם עכשיו חינם.


VOD שידורים חיים

לכל השידורים
 • שירה פליקס מראיינת - ברק פז טל

  על השידור:
  איך אפשר לבנות קריירה מצליחה ובכל זאת למצוא זמן ל-100 ימי חופשה בשנה. את זאת אברר עם ברק פז טל, מומחה לשיווק באינטרנט, איש נדל"ן ויזם סדרתי שהמושג "אי אפשר" לא קיים בלקסיקון שלו. ברק עבר תהליך של שינוי אישי ומקצועי, הפך משכיר לעצמאי ובימים אלו הוא כותב ספר מלא השראה "100 ימי חופשה בשנה".

  קרא עוד
 • שירה פליקס מראיינת - יהודה יזרעאלי

  על השידור:
  ראיון אישי עם יהודה יזרעאלי, מנכ"ל "תובנה - הגשר שלך להצלחה". מומחה ומתכנן פיננסי למשפחות ועסקים. מלווה לפתרון דילמות כלכלית הקיימות בכל משפחה ועסק. הליווי האישי מותאם ומקדם. יועץ משכנתאות הדואג לרווחת הלקוח והמאפשר למשפחה להמשיך לממש חלומות.

  קרא עוד
 • שירה פליקס מראיינת - רון שמעוני

  על השידור:
  ראיון אישי עם רון שמעוני, מאסטר בינלאומי למכירות שנמצא על הקו של ישראל - שיקגו. בשנתיים האחרונות מגיע לארץ לעיתים קרובות ומסייע לעסקים קטנים למנף את העסק שלהם. לפני עשרים שנה היה הומלס חסר כל, אך הוא הצליח ליצור פריצת דרך אצל חברות. רון - ממונית ל סוויטה של קרלטון.

  קרא עוד
 • שירה פליקס מראיינת - ערן שטרן

  על השידור:
  ראיון אישי עם ערן שטרן – מנטור עסקי, מחבר רב-המכר "להגשים" ויוצר תוכנית "הנוסחא – מגדולה אישית להצלחה כלכלית".

  קרא עוד
 • שירה פליקס מראיינת - נעמי זלצינגר

  על השידור:
  הפעם תתארח אצלי בתוכנית נעמי זלצינגר, יזמת ומנכ"לית "היתרון היחסי". עבור נעמי מכירות זה שם נרדף לשמחה, היא רואה שליחות בכך שהיא משמשת זרוע שיווקית לחברות המתקשות בכך. במסגרת "היתרון היחסי", חברה שנעמי הקימה ומספקת שירותי טלמרקטינג ומכירות וההרצאות והסדנאות שהיא מקיימת נעמי והנשים בצוות שלה עוזרות לחברות להגדיל את המכירות ואף לאהוב את העיסוק.

  קרא עוד
 • שירה פליקס מראיינת - רו"ח יורם שיפר

  על השידור:
  היום בתוכנית אארח את רו"ח יורם שיפר מבעלי משרד רואי החשבון זיו, שיפר ושות'. רו"ח שיפר יסביר לנו איך ניתן להרוויח כסף ממס הכנסה ואיך בעזרת כלים פשוטים בעלי עסקים יכולים לנהל את החשבונות שלהם מהבית או מהמשרד בקלות. זאת באמצעות שתי מערכות שהמשרד פיתח: - invoice4U ו- Ucan2

  קרא עוד