טובי המומחים זמינים עכשיו לייעוץ בוידאו.
הרשם עכשיו חינם.


VOD שידורים חיים

לכל השידורים
 • רניהול-TV על ניהול דור ה- Y והתנהלות מול דור ה-X

  על השידור:
  ניהול והתנהלות מול דור ה-X ודור ה-Y הבדלי הדורות יוצרים אתגרים חדשים בניהול. התוכנית תעסוק בניהול דור ה-Y במקומות עבודה והתנהלות מול מנהלים מדור ה-X. בתוכנית נארח את מי-טל קלמנוביץ, יועצת ומנחה בכירה מחברת תמורות—TPS מי-טל ערכה מחקר מעמיק בנושא ניהול דור ה-Y שהתפרסם בדה מרקר. ואת מר עדי קרקו- מנהל מחוז דרום בחברת דור אלון, בעל נסיון עשיר בניהול דור ה-X וניהול דור ה-Y.

  קרא עוד
 • איך לנהל את הזמן והאנרגיה האישית שלנו

  על השידור:
  התוכנית תעסוק בניהול זמן וניהול אנרגיה אישית כולנו מנסים להספיק יותר במגבלות הזמן שיש לנו ובסוף יום עבודה אנחנו חוזרים מותשים אני מארח את מר גל אמיתי שמי, המומחה בישראל לניהול אנרגיה אישית. בתוכנית ניתן טיפים וכלים כיצד לנהל את הזמן טוב יותר וכיצד לנהל את האנרגיה האישית שלנו טוב יותר לאורך היום בכדי שישאר לנו כוח גם בסופו. שווה צפייה

  קרא עוד
 • אסרטיביות ניהולית

  על השידור:
  מהי אסרטיביות ניהולית, איך משתמשים בה בניהול, ולמה כל כך חשוב ללמוד להיות אסרטיביים כדי לקדם תהליכים ניהוליים בתוכנית מתארחים ד"ר ירון זיו, עו"ס קליני, פסיכותרפיסט, יועץ ארגוני ומאמן אישי למנהלים . ומר ליאור פרץ, מנהל לוגיסטיקה של קבוצת נייר חדרה

  קרא עוד
 • איך לנהל צוותים גלובלים ממדינות שונות

  על השידור:
  רבים המנהלים הישראלים שמנהלים עובדים שממוקמים פיזית בארצות שונות. בכדי להצליח עסקית ברחבי העולם, יש צורך ללמוד להתנהל נכון מול תרבויות שונות. בתוכנית הפעם נעסוק בשאלה, כיצד על המנהל הישראלי להתנהל מול לקוחות, קולגות ועובדים מתרבויות עולם שונות. וכיצד ניתן לנהל צוות גלובלי שנמצא מחוץ לישראל. בתוכנית מתארחים מנהלים בעלי ניסיון רב בניהול פעילויות ברחבי העולם.

  קרא עוד
 • איך לנהל פרויקטים בהצלחה

  על השידור:
  ניהול פרויקטים הוא תחום רחב המכיל בתוכו אוסף של מיומנויות. מנהל פרויקטים מוצלח נדרש להיות מנהיג, לנהל ולהוביל את משאבי הפריקט ליעדיו. בתוכנית הפעם נעסוק בהבדלים בין ניהול פרויקטים בישראל לארה"ב ואיפרה ועסוק בשאלה מה נדרש ממנהל פרויקטים בישראל בכדי להצליח בתפקידו. בתוכנית מתארח מר מיקי חוטר, מנהל מוצר, זנד טכנולוגיות.

  קרא עוד
 • מחוברות לארגון

  על השידור:
  כיצד ניתן לייצר מחוברות גבוהה של העובדים לארגון ולמטרותיו? תתארח בתוכנית דר' רוית כהן מיתר- משנה למנכ"ל חברת תמורות

  קרא עוד
 • איך לאזן בין עבודה לחיים הפרטיים- Work And Life Balance

  על השידור:
  בשנים האחרונות אנחנו עדים להתפתחויות רבות בתחום התעסוקה. אחת המגמות הבולטות היא הרצון של העובד לאזן בין דרישות העבודה לבין חייו הפרטים. עובדים רבים היום רואים חשיבות במימושם גם מחוץ לעבודה, במסגרות פרטיות. כיצד על המעסיק לנהוג? האם זו מגמה חולפת או התפתחות בעולם התעסוקה? והאם עובד ששומר כל איזון בין עבודה לבית, מניב תוצאות גבוהות יותר בעבודה או אולי פחות? על כל אלו נעסוק בתוכנית האורחים בתוכנית: גב' מלי אלקובי מנכ"לית חברת דינמיקס מר עמוס זיו, מנהל מרכז –הפיתוח קיידנס (Cadence) בישראל.

  קרא עוד

משולחנו של מר אילן רני 074-704-2223

ניהול זמן אילן רני רניהול ניהול ניהול פרויקטים פרוייקטים אסרטיביות קורס ניהול