טובי המומחים זמינים עכשיו לייעוץ בוידאו.
הרשם עכשיו חינם.


VOD שידורים חיים

לכל השידורים
 • שרון בלוך - פתיח לספר המומחה: שמחה כדרך חיים

  על השידור:
  שרון בלוך, מאמנת הווייתית לילדים ולנוער ומרצה בנושאים חינוכיים בפתיח לספר המומחה עם טיפים לשמחה כדרך חיים. למי מיועדים הטיפים? הטיפים מיועדים לכל מי שרוצה להגדיל את נפח השמחה בחייו. הם מיועדת עבור אנשים והורים שמוכנים ורוצים ליצור שינוי ולהתחיל לנהל את התודעה שלהם בעזרת השמחה. עבורי זו הייתה הדלת הנכונה להיכנס דרכה לתהליך של מודעות ובחירה ויציאה מדפוסי התנהגות והורות אוטומטיים. הטיפים ממוקדים בדוגמא האישית שאנו נותנים לילדים שלנו. הם נכתבו מתוך רצון למקד להורים תרגילים ורעיונות מובנים שקל לבצעם. הורים שיבחרו לתת דוגמא אישית חיובית ושמחה יותר לילדיהם יחושו את עצמם באופן טבעי שמחים יותר.

  קרא עוד
 • שרון בלוך - טיפ 1 - טיפים לילדים שמחים

  על השידור:
  כשאנו מבקשים שילדנו יהיו מאושרים ושמחים למה בעצם אנו מתכוונים? האם אנו מתכוונים לילדים שמחים? שמחייכים הרבה? שחיי החברה שלהם קלים וזורמים? שיודעים להתמודד בקלות עם שינויים? ילדים תקשורתיים שמשתפים אותנו בקלות את מחשבותיהם ורגשותיהם? ילדים בעלי בטחון עצמי ואהבה עצמית? ילדים שיודעים לשתף פעולה ולהסתדר במסגרות שונות ומגוונות? ילדים עם גמישות תודעתית? ילדים המרוצים מחייהם ומעצמם? ילדים שעושים את המיטב שלהם? ילדים שקל איתם? סביר להניח שאנו מתכוונים לכל אלו ואף יותר אולם אם זו כוונתנו, כדאי שנעצור ונשאל את עצמנו האם הדגם האוטופי הזה של אושר ושימחה הוא אפשרי בכלל?? זוהי שאלה שכדאי לעצור ולבחון אותה... קודם כל לגבי עצמנו... האם אנחנו אנשים מאושרים ושמחים? האם אנחנו כמבוגרים עונים על כל הסעיפים בחיוב? איזו דוגמא של אושר ושמחה אנו מלמדים את ילדנו?

  קרא עוד
 • שרון בלוך - טיפ 2 - קחו את עצמכם יחד עם ילדכם לשיחה על השמחה

  על השידור:
  מהי שמחה? איך יודעים כשמישהו שמח? איך מביעים שמחה? מתי אנו שמחים? איך מרגישים בגוף כשמחים? איך השמחה משפיעה על ההרגשה הכללית? האם כולם נראים שמחים באותה צורה? האם אנשים שונים שמחים מאותם הדברים? מדוע חשוב להיות שמחים? שרון בלוך עונה על שאלות אלו ועוד בסרטון מספר 2 מתוך סדרת סרטוני טיפים לילדים שמחים, בספר המומחה שלה באתר ASKIMO. בסרטון משתפת בסיפור על שמחה שיעזור לכם להבין וליישם בפרקטיקה מול ילדיכם.

  קרא עוד
 • שרון בלוך - טיפ 3 - כתבו יומן שמחה

  על השידור:
  בסרטון זה תלמד אתכם שרון בלוך, מאמנת לשמחה כדרך חיים, איך לכתוב יומן שבועי משפחתי בנושא שמחה.

  קרא עוד
 • שרון בלוך - טיפ 4 - שיתוף של חוויות רגשיות

  על השידור:
  איך יוצרים ערוץ תקשורת פתוח ובטוח עם ילדנו בקלות? שרון בלוך, מאמנת לשמחה כדרך חיים תראה לכם איך עושים את זה בסרטון טיפ מספר 4 מתוך סדרת טיפים המיועדים להגדיל את נפח השמחה בחייכם וחיי ילדיכם .

  קרא עוד
 • שרון בלוך - טיפ 5 - עשו עם ילדכם את מה שמעורר אצלכם שמחה

  על השידור:
  שימו מוסיקה ורקדו , בשלו ארוחה טובה ואיכלו ,צאו לטיול בחוף הים ואספו צדפים , לא משנה מה תבחרו לעשות, מה שחשוב הוא שתספרו לילדכם שאתם בוחרים לעשות זאת מאחר וזה משמח אתכם. שאתם בוחרים פעילות כזו או אחרת כדי להרגיש יותר שמחה. אתם פועלים באופן יזום ואקטיבי מתוך כוונה של יצירת שמחה. פעילויות לילדים פעילויות להורים

  קרא עוד
 • שרון בלוך - טיפ 6 - צחוק ועוד צחוק

  על השידור:
  התאמנו יחד עם ילדכם על קלילות, על הומור, על אוירה משמחת. תעשו שטויות, פרצופים מצחיקים, סיימו משפטים בחרוזים, ספרו בדיחות, דגדגו אותם, שכבו יחד במיטה ודמיינו משהו מצחיק, שחקו יחד עם ילדכם, לא רק משחקים שנועדו ללמידה והתפתחות אלא משחקים שנועדו להנאה וצחוק. טיפ מספר 6 מתוך סדרת טיפים מצולמים וכתובים של שרון בלוך.

  קרא עוד
 • שרון בלוך - טיפ 7 - תקשורת חיובית

  על השידור:
  תקשורת עם הילדים שלכם הינה כלי משמעותי ביותר ליצירת שמחה. שני צדדים יש לתקשורת: ההקשבה והדיבור. בטיפ מספר 7 תוכלו ללמוד איך להיות הורים מעורבים ותורמים וליצור תקשורת חיובית עם ילדכם.

  קרא עוד
 • שרון בלוך - טיפ 8 - ערך הנתינה

  על השידור:
  איך תכירו לילדיכם את ערך ה נתינה? שרון בלוך, מאמנת לשמחה כדרך חיים בטיפ מספר 8 מתוך סדרת טיפים לילדים שמחים. בטיפ זה תשתף גם סיפור על נתינה.

  קרא עוד
 • שרון בלוך - טיפ 9 - פרידה ממחשבות שליליות

  על השידור:
  שרון בלוך, מאמנת לשמחה כדרך חיים תלמד אתכם בסרטון איך לעזור לילדכם להיפרד ממחשבות שליליות ו איך להתגבר על חרדות כדי לחיות תמיד ב חשיבה חיובית.

  קרא עוד
 • שרון בלוך - טיפ 10 - יצירת שינוי בתת מודע

  על השידור:
  איך ניתן ליצור שינוי בתת מודע שלנו? שרון בלוך, מאמנת לשמחה כדרך חיים, מראה לכם את כוחו של התת מודע ומעניקה כלים פרקטיים \ דרכים פרקטיות לשינוי ו אימון תת המודע.

  קרא עוד
 • 60 שניות על שרון בלוך

  על השידור:
  60 שניות על שרון בלוך

  קרא עוד
שרון בלוך מאמנת ילדים מאמנת נוער מאמנת ילדים ונוער שמחה כדרך חיים אימון פדגוגי אנשי חינוך אימון אישי סדנאות הרצאות