טובי המומחים זמינים עכשיו לייעוץ בוידאו.
הרשם עכשיו חינם.


VOD שידורים חיים

לכל השידורים
 • "מדברים נכון עם דר' קלאודיה"

  על השידור:
  סדרה בת 8 תכניות אשר תעסוק בהדרכה, אבחון וטיפול בילדים ומבוגרים עם לקויות שפה, קשיים בדיבור, עיכוב בהתפתחות הדיבור, גמגום, צרידות וכל מה שקשור באיך "לדבר נכון". דר' קלאודיה אנבה קלינאית תקשורת. בעלת ניסיון מעל 20 שנה באבחון ובטיפול בהפרעות שפה, דיבור וקול. דר' קלאודיה אנבה פיתחה את שיטת הטיפול "מלודי פון ". זו שיטת טיפול בהפרעות שפה ודיבור המבוססת על עבודות מחקר שהוצגו בכנסים ופורסמו בכתבי עת בארץ ובעולם ( http://drclaudia.co.il/melody-phone/) דר' קלאודיה מנהלת קליניקה פרטית. קלינאית תקשורת במכון שפה ודיבור מבוגרים - שירותי בריאות כללית - מחוז דרום מרצה במכללה לחינוך ע"ש "קיי"- באר שבע אתר אינטרנט: www.drclaudia.co.il/ פייסבוק: דר' קלאודיה אנבה

  קרא עוד
 • "מדברים נכון עם דר' קלאודיה"

  על השידור:
  תוכנית 2/10. התוכנית מיועדת להורים ובני משפחה של ילדים שעולים לכיתה א'. אנו מתקרבים לסוף שנת הלימודים ויש התלבטות רבה בין ההורים האם הילד מוכן להעלות לכיתה א' או האם מומלץ להשאיר אותו עוד שנה בגן חובה .... במהלך התכנית אתן לכם טיפים שיעזרו לכם להבין באיזה שלב של רכישת הקריאה הילדים שלכם נמצאים ואיך לעזור להם לפתח באופן יעיל את המיומנויות השפתיות כדי להגיע מוכנים לכיתה א'.

  קרא עוד
 • מדברים נכון עם דר' קלאודיה

  על השידור:
  תכנית 3: גמגום - זה לא סוף העולם. כלים יישומיים לטיפול בבעיה. התוכנית תעסוק בהיעדר שטף בדיבור - או כמו שרגילים לקרוא לתופעה - "גמגום". בתוכנית אתן כמה טיפים שיעזרו לכם להבין איך לאתר קשיים בשטף הדיבור וכיצד לטפל בהם בצורה יעילה בהתאם לגיל.

  קרא עוד
 • מדברים נכון עם דר' קלאודיה

  על השידור:
  אני מזמינה אתכם, הורים לילדים בגיל הרך, ללמוד איך הילד יכול לפתח שפה דרך משחקים. אם הילד נהנה ממשחק משותף, קודם כל, הוא ילמד מהם חוקי התנהלות בחברה, מתי לחכות לתורו ואיך לפתח תקשורת הדדית עם האחרים. לכן, תוך כדי המשחק המשותף, הילד יכול לפתח ולהרחיב את השפה לפי רבדים שונים דוגמת פיתוח אוצר המילים, בניית משפטים בהתאם לסיטואציות שונות, שימוש והטיית פעלים לפי מגדר ובזמנים שונים, וכן פיתוח רגשות ותחושות. כמה יפה לראות ילד שמצליח לכוון את סקרנותו לנושאים שונים ומצליח לספר את חוויותיו! אשמח שתצפו בתכנית הבאה ומחכה לשאלותיכם, שלכם, דר' קלאודיה כל התכניות בסדרת התכניות "מדברים נכון עם ד"ר קלאודיה" בבלוג: http://drclaudia.co.il/speak-right/

  קרא עוד
 • "מדברים נכון עם דר' קלאודיה"

  על השידור:
  תוכנית 5: מסתבר שלא מספיק רק להקריא סיפור לילדי גיל הרך אלא נכון גם לשלב את הילד בהקראת הסיפור. בתהליך זה אפשר לעזור לילד להעשיר את אוצר המילים, לפתח את השימוש בפעלים ולבנות משפטים מלאים כדי שהילד יוכל לספר את הסיפור בעצמו. בתכנית הקרובה, אני מזמינה אתכם ללמוד איך להקריא לילדים סיפור בצורה נכונה.

  קרא עוד
 • "מדברים נכון עם דר' קלאודיה"

  על השידור:
  תכנית 6: קשיי שפה ודיבור אצל ילדים עם בעיות קשב וריכוז. הקניית שפה לילדים עם בעיית קשב וריכוז דורשת מיומנויות מיוחדות. אם אתם עובדים עם ילדים או אתם הורים לילדים בעלי הפרעת קשב וריכוז, התכנית הבאה היא בשבילכם! ילדים עם הפרעת קשב וריכוז מראים קשיים בהתפתחות שנובעים מתפקוד לא תקין במערכת המרכזית של המוח. ילדים אלו אינם מודעים לכך ולכן, מפתחים צורת למידה שונה (ולפעמים שלילית) גם מבחינת שפתית וגם מבחינת אקדמית. בעזרת הדרכה טובה של הורים ואנשי החינוך, הילד יכול לנצל טוב יותר את המיומנויות השפתיות שלו כדי לשפר את אסטרטגיות הלמידה. יש לכם שאלות? שלחו אליי.

  קרא עוד
 • "מדברים נכון" עם ד"ר קלאודיה

  על השידור:
  תכנית 7: התכנית מיועדת לאנשי מקצוע שמשתמשים בקול במהלך יום עבודה. לכן, אני מזמינה אתכם, מורים, גננות, סייעות, עורכי דין, אנשי טלמרקטינג וכל מי שמשתמש בקול לצפות בתכנית! בתכנית אתן טיפים כדי לחזק את יכולות הדיבור בכדי לשמור על בריאות הקול במהלך יום העבודה, איך לשמור על קול נקי בעוצמה ובטון דיבור מתאימים כדי לא להגיע לעייפות קולית ולצרידות, איך אפשר למנוע פגיעות ישירות בקול שלאורך זמן הופכות להפרעות קול כרוניות.

  קרא עוד
 • מדברים נכון עם דר' קלאודיה

  על השידור:
  תוכנית 8: הגענו לתכנית האחרונה בסדרת התכניות "מדברים נכון עם דר' קלאודיה". אנחנו מאוד שמחים לתת מענה להורים, לילדים ולאנשי מקצוע שפנו אלינו בשאלות בנושאים שונים אשר תרמו להצלחת התכנית. בתכנית הקרובה אדבר על נושאים שמעניינים את ההורים כמו התפתחות שפה אצל ילדים דו-לשוניים וצרידות בקרב ילדים.

  קרא עוד

משולחנו של קלאודיה אנבה