מומחית ON AIR עם נורית שם טוב

מספר צפיות: 2293

המומחים: נורית שם טוב

קטגוריה: ערוץ בריאות ורפואה

חניתה שושן מתראיינת את נורית שם טוב, על הקוד הגנטי אתו האדם מגיע לעולם על שיטה אותה פתחה על מנת לאבחן את הקוד של כל אחד ואחת ועל ההשפעה של אלו המגלים את זה על איכות החיים שלהם והקשרים שלהם במישור האישי המשפחתי, ובמעגל החברתי והתעסוקתי . ומשפחתי.


קרא עוד
שלח לחבר/השלום לכולם

חניתה: כל אחד מאתנו הגיע עם קוד גנטי לעולם. עם מבנה אישיות. נמצאת איתי היום נורית שם טוב מחברת רוח חומר. את חייבת להסביר לי מה זה מחברת רוח חומר..

נורית: אנחנו באים לפה לעולם החומר ואנחנו לא מודעים בכלל שיש רובד אחד. לא סתם כתוב בתורה שאלוהים הכניס נשמה באפם של כולם.. הנשמה הזאת היא משהו שמאד מאד מניע אותנו וכשאנחנו פועלים בלי החלק הנשמתי הזה אנחנו פועלים כמו תלמיד שעושה מבחן בידיעה של 50% מהחומר. קצת קשה לו לעשות את המבחן. הוא יכול לעבור את המבחן על בסיס אינטואיציה, אבל כשהוא מכיר את כל החומר גם את הרובד הנשמתי, את התסריט, את הדבר הזה שמניע אותו למטרה שלו, הוא יכול לעבור את המבחן בשמחה בכיף. ליהנות מהדרך מהעשייה.

חניתה:אז מה את בעצם עושה איך את גורמת לכך שאני אדע מה הקוד שלי.

מה בעצם את עושה במילה מחברת רוח וחומר?

נורית: אני מחברת אנשים לעצמם. החלק הנשמתי שלנו הוא העצמי שלנו. וכשאנחנו מחוברים לעצמי שלנו אנחנו מחוברים למצפן הפנימי שלנו, לדרך האישית שלנו ואנחנו יכולים לשחק את המשחק בשקט. אם ישאלו אותך מה את רוצה לעשות את לא תצטרכי להתלבט אם את רוצה ללכת לחברים או לא. את תדעי. את תדעי אם זה מעניין אותך או לא. לא תפעלי לפי מה שנהוג אלא תפעלי לפי מה שמתאים לך וכשאת פועלת לפי מה שמתאים לך את פשוט מאושרת בחיים שלך.

חניתה: את מדברת על דיוק נכון?

נורית: לגמרי דיוק.

חניתה: כולנו מחפשים את הדיוק הזה . באיזה שיטות את עושה את זה?

נורית: אני למדתי ולומדת עד היום מידע שמתקבל בתקשור שמביא הבנה של אנטומיה ופיזיולוגיה עולם הרוח, של  מבנה ותפקוד של עולם התודעה. אם יש בתוכנו נשמה, אז היא מפעילה אותנו. כל האנושות הזו מתנהלת על פי בסיסים שהנשמה מתנהלת לפיהם במקום שהיא נמצאת בה. אז החיבור הזה לעצמי והבניה של המערכת היא בניה מאד דומה לבניה של הנשמה...

למדתי המון שיטות. התחברתי לעולם הרוח ברגע שהבנתי שהמידע הזה (שמסביר את התודעה האנושית) כבר קיים. אני משתמשת במידע של תודעת העל, במידע של שיטת חיבורים ובאבחון בשיטת  קוד התדר האנושי שעובד ע ל בסיס חוש הריח ועוזר לנו לדעת מה הכלים, נקודת המבט שלך, המהות שלך שמאפשרת לך לשחק את המשחק שלך הכי טוב.

חניתה: מה זה המשחק שלי? מה מתאים לי חניתה בעולם?

נורית: נכון כל נשמה מגיעה לכאן בבחירה. אנחנו נמצאים במקום של בחירה והנשמה בחרה לעצמה משחק, תסריט דרך. מה שהיא לא בחרה זה איך לעשות.  איך לעשות נתון לשיקולנו. כשאנחנו באים לפה המוח שלנו והחיבור לנשמה הוא שיוליך אותי בסופו של דבר לדרך איך לעשות. אבל אם באתי לחקור חומר זה לא משנה אם אעסוק בנגרות או בשיפוצים. אעסוק בחומר וזה הלימוד שלי, זו הבחירה שלי לגבי איך לעשות. כשאני באה לפה ללמוד אני פועלת לפי צו הנשמה וכשאני מחוברת לעצמי אני משחקת את המשחק שלי ואז אני גם מצליחה במשחק שלי.

חניתה: אז איך זה הולך איך עושים את זה

נורית: בניתי את עצמי תקופה די ארוכה. זה התחיל מטיפולים ארוכים ואחר כך גישור תודעתי  עם זוגות ולאחרונה בעקבות תהליך שעברתי עם עצמי, כי כל השנים עשיתי תהליך אישי עם עצמי של להתחבר לעצמי, פיתחתי מפגש אחד של שעתים לאיתור הקוד הגנטי האישי של כל בן אדם, שבו אני באמת משתמשת בכל השיטות. אני מביאה את הבנות תודעת העל לגבי המשחק אני מאתרת את הכלים שלך באמצעות חוש הריח וקוד התדר האנושי ואני עושה לך חיבור לעצמך באמצעות שיטת חיבורים. זה שלוש שיטות איתן אני יכולה להביא בן אדם שנמצא במקום מסוים בדרך מסוימת בחיים שלו ולעשות פשוט חישוב מסלול מחדש. אני מחברת אותו עם עצמו כדי שהוא עם עצמו יצא לדרך שהכי מדויקת ומתאימה לו.

חניתה: אז מה שהפתעת אותי זה שבפגישת אבחון אחת אתך אני אדע מה הקוד שלי ומה אני עושה עם זה  הלאה ואדע לעשות דברים טוב יותר..

נורית: נכון כשאת מחוברת לקוד שלך ולעצמך את מחוברת להוויה שלך, את מדויקת אנרגטית, העשייה שלך מדויקת ואת קמה בבוקר בשמחה וכיף.

חניתה: אמרת לי קודם שאת משפטנית וביולוגית. את חייבת להסביר לי את החיבורים המרתקים האלה..

נורית: אני תמיד חיפשתי להבין את התודעה האנושית. כבר בתיכון עשיתי עבודה גמר במכון ויצמן על חקר הדיכאון ואחר כך הלכתי ללמוד תואר בביולוגיה. חיפשתי, למדתי על המוח וראיתי שאין תשובות למדע. המדע והתודעה עדיין לא מתחברים המדע עדיין לא מספיק מפותח ברמת החומר. אז אם אין תשובות עזבתי את זה, ולמדתי משפטים. אבל כשהמצב האישי שלי היה מאד קשה ולא מצאתי את עצמי, ואיבדתי את עצמי, וכשאני אומרת איבדתי את עצמי זה אומר שאני איבדתי את החלק הנשמתי שלי, אז הגיעה ההכוונה שכנראה תכננתי עליה מראש ברמת הנשמה והגעתי למורה שלימד אותי קורס וחיבר אותי למהות שלי.

חניתה: ואת משלבת היום את עריכת הדין ואת האבחון בשמחה גדולה.

נורית: כן ואז התחלתי ללמוד תודעה ועשיתי עבודה עצמית ופיתחתי את השיטה שלי של  הגישור התודעתי והמפגש לאיתור הקוד הגנטי שלך. וכן אני עובדת כעורכת דין בעבודות שמתאימות לי לא במלחמות, אני רושמת פרצלציות לעיריות ואני עושה דברים שאני רוצה.

חניתה: מצאת את הדיוק שלך..

נורית: כן בדיוק

חניתה: מאד מעניין ובאמת מסקרן אותי לדעת מה הקוד הגנטי שלי ובאמת מה אני יכולה לעשות יותר טוב

תודה נורית שם טוב שהית אתנו, תודה שצפיתם בנו ולכו תמצאו את הקוד הגנטי שלכם .

יום מקסים לכולם חניתה שושן מאולפני אסקימו

להתראות.