עדית בן פורת טיפ 5: תדר אנרגטי

מספר צפיות: 5218

המומחים: עדית בן פורת

קטגוריה: הטלוויזיה של העסקים

אם אתם רוצים שמחה, הצלחה, תשוקה, התלהבות – אתם צריכים להיות בתדר גבוה ולחזק אותו ואם הוא נופל אתם צריכים לדעת להרים אותו.
איך אנחנו יכולים להרים את התדר הזה?
עדית בן פורת, מאמנת לחשיבה מנצחת בעסקים תראה לכם איך להרים את התדר בטיפ מספר 5 שיעזור לכם לרומם את את מצב הרוח וימשוך אליכם הזדמנויות עסקיות, הצלחות ועוד דברים טובים.


קרא עוד
שלח לחבר/התדר אנרגטי

אל דאגה, אני לא הולכת לדבר על ממבו ג'מבו, אלא על משהו שכולם מכירים ויש לו גם סימוכין במדע המודרני, בפיסיקה הקוונטית, אבל אני גם לא אדבר על פיזיקה קוונטית

כולם מכירים את ההבדל בין תדר גבוה, שזה מין תדר קליל ושמח, כשאנחנו קמים בבוקר ביום טוב, לעומת תדר כבד, דחוס, נמוך.

ואנחנו גם מכירים את זה שכשקמים בבוקר וחוטפים מכה באצבע הקטנה של הרגל מהשידה, כל מה שבא אחרי זה כבר יתאים את עצמו לתדר הזה: הילד ישפוך את השוקו, נאחר לעבודה, לא נמצא חניה. הכל יקרה.

וגם ההיפך נכון. כשאנחנו קמים עם שיר בלב, ושמחים, הכל מסתדר, הכל נהדר, וגם אם הילד ישפוך את השוקו ננגב ונחליף לו ולא נעשה מזה עניין

העניין הוא שבדרך כלל נדמה לנו שמדובר במזל: על המזל קמתי ביום טוב, או על המזל קמתי ביום לא טוב. אבל בעצם, זה לא ככה. בעצם יש לנו היכולת להשפיע על התדר.

 ולמה זה חשוב? כי ישנו החוק שאומר "דומה מושך דומה". אם אנחנו קמים עם התדר הנמוך, החמוץ, ולא עושים שום דבר כדי לשנות את זה. נמשיך ונמשוך ליום שלנו כל מה שמתאים לתדר הנמוך הזה. כי זה עובד כמו רדיו. אם תנסו לכוון את הרדיו על גלגלצ ולשמוע קול המוסיקה – אין סיכוי שזה יקרה. וגם ההיפך נכון. אם אתם רוצים שמחה, הצלחה, תשוקה, התלהבות – אתם צריכים להיות בתדר גבוה ולחזק אותו ואם הוא נופל אתם צריכים לדעת להרים אותו.

איך אנחנו יכולים להרים את התדר הזה? זה מאוד פשוט: אם תחשבו לרגע, כל אחד יודע לעשות את זה. מה עושה לכם טוב? מוסיקה, להניע את הגוף, לעשות הפסקות: 50 דקות עבודה, 10 דקות הפסקה. לשיר, לשים מוסיקה שעושה לנו טוב, לתלות בסביבת העבודה שלנו דברים שמרוממים את רוחנו.

זוכרים שדיברנו על יומן הווינים? תעשו לכם לוח ווינים: לוח שעם בפינת העבודה שבו תתלו תמונה, מכתב מלקוח מרוצה, משהו שיעשה לכם טוב, משפט שמעצים אתכם, כשאתם עושים הפסקת בהיה תוכלו לבהות בדברים שעושים לכם טוב, וכך תוכלו להעלות את התדר כי תכלס, העבודה הכי חשובה שלנו זה להעלות את התדר שלנו.

 כשהתדר גבוה הוא מושך אלינו את ההזדמנויות, את ההצלחות, הוא גורם לאנשים לרצות לעשות איתנו עסקים. הוא גורם לאנשים לרצות לעזור לנו, ובסופו של דבר זו העבודה הכי חשובה. ברגע שהרמנו את התדר שלנו - כל השאר כאילו יבוא לבד.

אז אני מזמינה אתכם לעשות לעצמכם רשימה כזו של דברים שמעלים תדר ולהשתמש בהם כל פעם שאתם מרגישים שהתדר נופל ולנהל את חייכם בהתלהבות, בשמחה, מתוך תשוקה ועם המון הצלחה.