עדית בן פורת טיפ 10: תאהבו את עצמכם

מספר צפיות: 4830

המומחים: עדית בן פורת

קטגוריה: הטלוויזיה של העסקים

המון בעלי עסקים משמיעים אמרות כמו: "למה שמישהו בכלל יקשיב לי, למה שמישהו יקנה את המוצר שלי, או יצרוך את השירות שלי. מי אני בכלל, יש טובים ממני, גדולים ממני, מוצלחים ממני".
גם הסביבה שלנו מלאה אנשים שאוהבים אותנו ורוצים בטובתנו, ובעיקר רוצים להגן עלינו
מכשלונות ומכאובי לב. ולכן תמיד יהיו נשמות טובות שבאמת מתוך אהבה וטוב לב ינסו להוריד אותנו מזה: "עזוב, למה לך, זה לא בשבילך, הזמנים קשים, התקופה לא מתאימה. מי יקנה את זה, מי יקח את זה, מי ירצה את זה".
האמנות שלנו צריכה להיות לקבל את האהבה, אבל את האינפורמציה הזו להשאיר בחוץ. ולהסתובב כל הזמן מתוך תחושת ערך, תחושה שמה שיש לנו לתת לעולם הוא משמעותי. מתוך אהבה גדולה לעצמנו. איך עושים את זה ? עדי בן פורת תיתן לכם כלים לכך בטיפ מספר 10.


קרא עוד
שלח לחבר/התאהבו את עצמכם

הטיפ האחרון הוא על אהבה עצמית. כן, מה ששמעתם, זה טיפ עסקי לגמרי – לאהוב את עצמנו. אני רוצה להזמין אתכם ממש לעשות עבודה על המקום הזה. אני חושבת שאחת הבעיות של בעלי עסקים שלא מצליחים כפי שהיו רוצים להצליח היא שהם לא ממש אוהבים את עצמם, לא ממש מעריכים את עצמם, לא ממש חושבים שמה שיש להם לתת הוא משמעותי.

אני שומעת המון מבעלי עסקים שאני מלווה: "למה שמישהו בכלל יקשיב לי, למה שמישהו יקנה את המוצר שלי, או יצרוך את השירות שלי. מי אני בכלל, יש טובים ממני, גדולים ממני, מוצלחים ממני".

גם הסביבה שלנו מלאה אנשים  שאוהבים אותנו ורוצים בטובתנו, ובעיקר רוצים להגן עלינו מכשלונות ומכאובי לב. ולכן תמיד יהיו נשמות טובות שבאמת מתוך אהבה וטוב לב ינסו להוריד אותנו מזה: "עזוב, למה לך, זה לא בשבילך, הזמנים קשים, התקופה לא מתאימה. מי יקנה את זה, מי יקח את זה, מי ירצה את זה".

האמנות שלנו צריכה להיות לקבל את האהבה, אבל את האינפורמציה הזו להשאיר בחוץ. ולהסתובב כל הזמן מתוך תחושת ערך, תחושה שמה שיש לנו לתת לעולם הוא משמעותי. מתוך אהבה גדולה לעצמנו.

 ואין שום דבר לא בסדר ב לאהוב את עצמנו. להפך, אם אנחנו לא מסוגלים לאהוב את עצמנו, אנחנו לא מסוגלים לאהוב גם את הלקוחות שלנו, את האנשים שאנחנו עובדים איתם ואת האנשים שאנחנו נתקלים בהם בכלל.

אני רוצה להזמין אתכם לטפח את המקום הזה, לאהוב את עצמכם, להיות חברים של עצמכם ולזכור שלא משנה כמה מישהו אחר יותר מצליח ויותר מקצוען ויותר ידען ומרשים מכם ויש לו יותר לקוחות. יש אנשים מסוימים בעולם, יש חיים מסוימים בעולם שרק אתם נועדתם לגעת בהם, רק אתם צריכים להיות שם בשבילם, ורק אליכם הם יגיעו. ולא משנה כמה אתם בתחילת דרככם, וכמה אתם עוד לא בטוחים לגמרי במה שיש לכם לתת. יש אנשים שמחכים רק לכם שתבואו עם המוצר או השירות שלכם ותגעו בחיים שלהם.

אני רוצה לבקש מכם שתזכרו את זה כל הזמן. תזכרו שאתם חשובים, שמה שיש לכם לתת לעולם חשוב ומשמעותי, תהיו נחמדים לעצמכם, תפרגנו לעצמכם, תעשו יומן ווינים, תתלו ווינים על לוח השעם, שימו מוזיקה שאתם אוהבים. תדאגו לגוף שלכם, לאוכל טוב, לתנועה, לספורט ולפרגן לעצמכם ליווי, עזרה ותמיכה. אתם לא חייבים לעשות את זה לבד, אתם לא חייבים לדעת הכל. זה בסדר גמור לבקש עזרה.

יותר מזה – כל עזרה שתפרגנו לעצמכם בתחום הזה תחזיר את עצמה בגדול, כי תחשבו כמה עולה לכם כל חודש של תסכול, של חוסר הצלחה, של יאוש, של גישוש באפלה. אתם לא רוצים להיות שם. אתם רוצים להיות בעד עצמכם, להיות חברים של עצמכם ולפרגן לעצמכם את כל התמיכה שבעולם.

אני מאחלת לכם המון הצלחה, שפע, הנאה וסיפוק בכל מה שאתם עושים. והרבה חשיבה מנצחת, ומקווה שגם נתראה בקרוב פנים אל פנים.