גליה בר טיפ מספר 4: דוח הכנסות והוצאות חודשי, "מודל המראה המחומשת"

מספר צפיות: 4249

המומחים: רו"ח גליה בר

קטגוריה: הטלוויזיה של העסקים

מודל " המראה המחומשת" – מודל הבנוי מחמישה שלבים היוצרים שקיפות מלאה בעסק , מייצר מזומנים, ועוזר להשיג שליטה בעסק- " כי רק שאתה שולט בכסף אתה שולט בעסק" הפעם נדבר על שלב ה- 1 דוח הכנסות והוצאות חודשי


קרא עוד
שלח לחבר/המודל " המראה המחומשת" – מודל הבנוי מחמישה שלבים היוצרים שקיפות מלאה בעסק , מייצר מזומנים, ועוזר להשיג שליטה בעסק- " כי רק שאתה שולט בכסף אתה שולט בעסק"

הפעם נדבר על שלב ה- 1

דוח הכנסות והוצאות חודשי,

מאוד מאוד חשוב שכל חודש תקבלו ממערכת ההנהלת חשבונות שלכם דוח הוצאות והכנסות.

 

אני שולחת ללקוחות שלי כל חודש דוח הכנסות והוצאות חודשי ובהשוואה לשאר החודשים כך שכל חודש הם יודעים מה היו ההכנסות וההוצאות שלהם, והם  יכולים להשוות זאת לחודשים אחרים במשך השנה.

מאוד מאוד חשוב שכל חודש תדעו מה קורה אצלכם בעסק ברמת ההכנסות וההוצאות, וזאת כדי שנחיה בוודאות ונדע לשפר את מה שלא טוב, נדע לתכנן את העתיד על סמך ההווה והעבר.

 

דוח ההכנסות וההוצאות צריך לכלול את כל ההוצאות של העסק ברמה מפורטת, צריך לכלול את ההוצאות המשתנות ואת ההוצאות הקבועות, מאוד חשוב שתדעו להבחין בין ההוצאות הקבועות והמשתנות כדי שתוכלו לקבל החלטות מושכלות ולקצץ בשומנים ולא במה שהכרחי.

 

חשוב גם שתדעו מה הרווח הגולמי של העסק, הרווח התפעולי , הרווח הנקי, וזאת כדי שתדעו אם המחירים שאתם גובים לכסות את הוצאות העסק.

בהצלחה נתראה בסרטון הבא