נדל"ן ברשת (פרק 1) - אורנה בר

המומחים: נדלן אסקימו

קטגוריה: ערוץ נדל"ן, אדריכלות ועיצוב

בתכנית הראשונה של נדל"ן ברשת בהנחיית טל יצחק לוי, זכיין רי/מקס יהלום ומאמן סוכני נדל"ן למקצועיות והצלחה, מציג טל דירה לדוגמא הנמצאת בבניין שעובר תהליך של תמ"א 38/2 - פינוי ובינוי בימים אלו, ומגיש שאלות לאורחי התכנית, הבאים מנישות שונות ומשלימות בעולם הנדל"ן.

האורחת השניה אורנה בר, אדריכלית ומעצבת פנים בסטודיו "אורנה ומינה".
אורנה בעלת ניסיון של מעל 25 שנים בתחום עיצוב הפנים.
מעצבת אופנה לבית, למשרד ומעצבת פנים בפרוייקטים גדולים של תמ"א ופינוי בינוי, מעצבת ברשתות מלונות שונות, בנייני משרדים ועוד.


קרא עוד
שלח לחבר/הבתכנית הראשונה של נדל"ן ברשת בהנחיית טל יצחק לוי, זכיין רי/מקס יהלום ומאמן סוכני נדל"ן למקצועיות והצלחה, מציג טל דירה לדוגמא הנמצאת בבניין, שעובר תהליך תמ"א 38/2 של פינוי ובינוי בימים אלו, ומגיש שאלות לאורחי התכנית, הבאים מנישות שונות ומשלימות בעולם הנדל"ן.


האורחת השניה  אורנה בר, אדריכלית ומעצבת פנים בסטודיו "אורנה ומינה".


להלן השאלות אותן מגיש טל יצחק לוי לאורנה בתכנית זו של  נדל"ן ברשת:


1. הדירה הספציפית הזו היא דירה מקסימה ומעוצבת יפה, כרגע גרים בה זוג עם ילד קטן.

אורנה, כאדריכלית ומעצבת פנים - האם תוכל לגור בדירה כזו גם משפחה בת חמש נפשות? מה היית ממליצה להם לעשות ?


2. נושא של הרחבת הדירה ויציאה לחצר אחורית היא אופציה, שכפי הנראה ניתן לנצל אותה כשנה וחצי מיום חתימת ההסכם עם היזם, במידה והפינוי בינוי ייתקע. מה זה מצריך מבחינת העירייה?  אילו אישורים צריך וכמה זמן זה לוקח?


3. מאחר ומדובר בבניין שמועמד להריסה וייתכן שתוך מספר שנים, האם יש לך פתרון זול להקמת מבנה קל, או משהו דומה להפחתת עלויות ?


4. הדירה מעוצבת יפה ונעימה ואין צורך להשקיע בה דבר, אבל לרוב בבניינים ישנים חדר המדרגות דיי מוזנח, מה את מציעה למי שגר בקומת הקרקע לעשות על מנת לתת לעצמו כניסה קצת יותר נעימה וכמובן הכול בעלויות נמוכות ?

צפו בקטע זה בתכנית רשת נדל"ן ותקבלו תשובות לשאלות אלו.מעוניינים בעיצוב הבית? המשרד או בליווי אדריכלית מעצבת לפרוייקטים של בינוי נדל"ן ?

צרו קשר עם אורנה: http://Ornamina.co.il


ליעוץ וליווי מקצועי בתיווך נדל"ן, טל יצחק לוי - זכיין רי/מקס יהלום:


  כנסו לאתר:  http://talcoach.co.il